Ünvan: 212 Outlet

Kategori : Alışveriş Merkezi

Adres : Mahmutbey, Taşocağı Yolu No:5, 34218 Bağcılar / İstanbul

Tel : 444 4 212

Mail : [email protected]

Web : https://212outlet.com/

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan 212 Outlet , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar ve büyümek isteyen yerli markalar için bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

Ülkemizde ilk “Power Outlet” olma özelliğinin yanı sıra Atatürk Havalimanı ile İstanbul Havalimanı’na yakın konumu ve 3500 araç kapasiteli ücretsiz kapalı otoparkı ile hizmet vermekte olan 212 Outlet, alışveriş ve eğlence potansiyelini sürekli geliştirmeye özen göstermektedir.

212 Outlet her gelir seviyesinden, her sosyal statüden birey ve ailenin alışveriş ve eğlence gereksinimini karşılayan bir çekim merkezidir. Teraslı restoran ve kafe alanları, bebek bakım odaları , çocuk eğlence ve oyun mekanları, engelli rampaları ve lavaboları, ilk yardım ve sağlık odası , mescit ve benzeri sosyal alanları ile her yaşa hitap eden 212 Outlet, hizmetlerini sürekli ve çeşitli aktiviteler ile de desteklemektedir.

3500 araç kapasiteli kapalı otoparkı ile aracıyla gelmek isteyen ziyaretçilerine ücretsiz hizmet sağladığı gibi, M9 Metro Hattı – Halkalı Caddesi İstasyonu’nda bulunan konumu ile şehir merkezinde yaşanan trafik sorunundan uzak durmak isteyen ziyaretçilerini de sevindirmektedir.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız