Ünvan: ALDO

Kategori : Ayakkabı Mağazaları

Adres : Maslak Mah. Dereboyu Cad. Bilim Sok. No:5/A Sun Plaza Kat:16 34398 Sarıyer / İstanbul

Tel : +90 212 403 5700

Mail : [email protected]

Web : https://www.aldoshoes.com.tr/

ALDO’dan…
“Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken diğer yandan geleceği de görebilenlerdir, aynı bizim ALDO’da başardığımız gibi” diyor şu anda Kanada, Amerika, İngiltere ve İrlanda’da 1200’ün üzerinde kendi perakende mağazasına sahip, tüm dünyada ise 41 ülkede bayilik kanalıyla varlığını sürdüren ALDO’nun kurucusu ve CEO’su Aldo Bensadoun…

ALDO’da her şey insandır
Hiçbir zaman vizyonumuzdan ödün vermeyiz; her gün sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemiz ile insanları iyi ve rahat hissettirmeye çabalarız.

ALDO nedir?
Ayakkabı ve aksesuarda yüksek kalite ve moda ürünler üretmek üzerine uzmanlaşmıştır. ALDO, Londra, Milano, Paris ve New York’ta ne moda ise her sezon herkesten önce ayağınıza taşır. Üstelik uygun fiyatları, her sezon değişen koleksiyonları ve kalitesiyle.

Sosyal sorumluluk
ALDO varlık gösterdiği toplumlarda iyi bir kurumsal vatandaş olmaya önem gösterir. ALDO ve çalışanları, daima toplum yararına maddi ve manevi katkıda bulunmak için çalışır. ALDO vicdanı olan bir markadır; ALDO umursar. İçinde bulunduğumuz toplumlara katkı sağlamak bizim için görevlerimizin başında gelir.

ALDO şu anda aktif bir şekilde AIDS ile savaşıyor. AIDS’in talihsiz bir şekilde dünyamızı tehdit etmeye başladığı 1985 yılından beri bu hastalığa karşı savaşmaktadır. Uzun yıllardan beri ALDO AIDS’e karşı insanları bilinçlendirir ve CanfAR, AmfAR ve YouthAIDS gibi araştırma organizasyonlarına milyonlarca dolar bağış yapmakta ve 22 ülkede kampanyayı sürdürmektedir.

ALDO’da spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız