Ünvan: BANU NOYAN EVENT OFFICE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI 

Kategori : Organizasyon

Adres : Erenköy mh. Değerbilir sk. Arıman apt. No: 11/A Erenköy
Kadıköy -İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : 0216 356 36 71 

Web: www.banunoyan.com

Dr.Banu Noyan, ulusal ve uluslararası düzeyde, ses getiren birçok büyük organizasyona imza atmaya devam ediyor. Noyan, Basın ve Halkla ilişkiler alanında seçkin kuruluşlarda kurumsal iletişim konusunda üst düzey yöneticilik görevinde bulundu.

 

İletişim dünyasına onlarca “nitelikli profesyonel” kazandırmaya ve her birine “İşimizin özrü yoktur” anlayışını benimsetmeye özen gösteren Banu Noyan, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları için de projeler üretiyor ve uyguluyor.

Dr. Banu Noyan, Türkiye Sigarayla Savaş Derneği ve Yepud geçmiş dönem başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Şu anda Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, , Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Beşiktaş Spor Kulübü Kongre Üyesi; olarak üstlendiği görevleri aktif olarak sürdürmekte ve konusuyla ilgili birçok ödülü bulunmaktadır.

 

Dr.Banu Noyan, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım yüksek lisansını yapmış ve sonrasında York Üniversitesi’nde Phd in Business Administration-Management doktorasını tamamlamıştır.

2000 yılında kurmuş olduğu Banu Noyan İletişim Ajansı’nın, halen Ajans Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

2018 yılında Artistik Sanatlar Akademisi’ni kurarak sektöre eğitimli gençler kazandırmak için deneyimli ve profesyonel ekibiyle çalışmaktadır.

Dr. Banu NOYAN, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Mahkemeleri’nin bilirkişisi olarak görev yapmaktadır.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

DAMAT | Fall Winter 22/23 Campaign.

Tween Dünyasını META EVRENE taşıyor

Damat Tween Sonbahar/Kış 2021-22