Ünvan: Banvit A.Ş

Kategori : Gıda – Et ve Et Ürünleri

Adres : Ömerli Mah. Ömerli Sok. No. 208 Bandırma / Balıkesir – 10200

Mail : [email protected]

İletişim : 266 733 86 00

Web : http://www.banvit.com

Banvit’in beyaz et sektöründeki öyküsü 1968 yılında başladı. Banvit, geride bıraktığı 53 yılın ardından bugün binlerce çalışanı, öncü üretim anlayışı ve kalite odaklı yaklaşımıyla yoluna sağlam adımlarla devam ediyor. Banvit başarıyla yürüdüğü bu yolda, faaliyetlerini 2017 yılından itibaren dünyanın önde gelen gıda şirketlerinden biri olan BRF çatısı altında sürdürüyor. Stratejilerini ise bağlı olduğu global şirketin uluslararası standartları olan kalite, lezzet ve güven ilkeleri çerçevesinde geliştiriyor.

Banvit BRF’in şu an Bandırma, İzmir ve Elazığ’da faaliyet gösteren üç ana üretim kampüsü bulunuyor. Satış ağı ise yurt geneline dağılmış 18 şube ve 51 bayiden oluşuyor. Bu dağıtım ağında görev yapan yaklaşık 800 kadar frigorifik aracı var. Türkiye çapında günde 100 bin kilometre yol kat ediyor ve tüm müşterilerine günlük olarak sevkiyat yapıyor. Yaklaşık 45 binin üzerinde aktif müşterisi bulunan Banvit BRF, bu müşterileri aracılığıyla ürünlerini tüm tüketicilerine ulaştırıyor.

Şirket, konusunda uzman ve alanında deneyimli bir kadroya sahip. Tüketici araştırmaları ile dünya gıda sektöründeki trendleri yakından takip ediyor. Sahada olan satış ekipleri kanalıyla hedef pazarlarıyla iletişimini sürekli hale getirerek, pazardaki gelişme ve değişimlere de hızla cevap verebiliyor. Banvit BRF’in odağında ise her zaman müşterilerinin taleplerine en uygun ürünleri sunmak yer alıyor.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

DAMAT | Fall Winter 22/23 Campaign.

Tween Dünyasını META EVRENE taşıyor

Damat Tween Sonbahar/Kış 2021-22