Ünvan: TAN İNVEST DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ – İstanbul Avrupa

Kategori : Ev geliştirme

Adres : Esentepe Mah. Ecza Sok Safter İş Merkezi No:6 / 1, D:2, 34394 Şişli/İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : (0850) 811 12 43

Web : https://www.bellamaison.com

Anlamı güzel ev olan Bella Maison, ‘güzel’i belli kalıplara sokarak standartlaştırmak yerine, herkes için farklı anlamlara gelen güzel tanımını çeşitlendirerek, zevkli alışveriş seçenekleri ile hayata geçiriyor…

Evinizi güzelleştirmek ve rahat bir yaşam alanına dönüştürmek için tüm ihtiyaçlarınıza, geniş ürün yelpazesiyle tek çatı altında karşılık veren Bella Maison;  yatak odasından sofraya, banyo, ev dekorasyonundan aydınlatmaya, ev giyimden kozmetiğe kadar uzanan ürün yelpazesiyle yeni trendlere öncülük eden e-ticaret ve mağazalar zinciridir.

Bella Maison her yıl değişen ve dekorasyon trendlerine göre şekillenen tasarım ve koleksiyonları evde yaşam keyfi sürdürebilmek adına bir araya getiriyor. Bu kapsamda bir evin ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı güçlü tasarım ve ürün ekibiyle hazırlayarak, zevkli bir sunum ile müşterilere ulaştırıyor.

Tüketicilere ilham veren ve yaratıcı dekorasyon stillerine teşvik eden Bella Maison aynı zamanda  Mix and Match imkânı ile ulaşılabilir fiyatlarla şık konseptler sunuyor. Eski dekorasyon öğeleriniz ile yenilerini, desenli kumaşlarla sade renkleri ve birbirinden farklı materyalleri stilinize uygun olacak şekilde kullanabilmesi için alışverişin en pratik ve keyifli hali Mix and Match ile dekorasyonda özgürlük ilan etmenizi sağlıyor.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

Vincent Van Gogh Sunflowers Özel Koleksiyonu

Bella Maison Bebek Koleksiyonu

Bella Maison ile Güzelleşiyor Evler!

İlk Evimiz; Annemiz. Anneler Gününüz Kutlu Olsun!