Ünvan:  Bilkent Center / TEPE EMLAK YATIRIM İNŞAAT VE TİCARET A.Ş

Kategori : Alışveriş Merkezleri 

Adres : BİLKENT CENTER ALIŞVERİŞ MERKEZİ BİLKENT 06533 ÇANKAYA / ANKARA

Mail: [email protected]

İletişim :  0312 266 05 16

Web : https://www.bilkentcenter.com.tr/

GASTRONOMİ, SANAT, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ BİLKENT CENTER!

Bilkent Center, Ankara’nın ilk  alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi kavramını sektöre kazandırmıştır. Ankara’nın en önemli lokasyonlarından Bilkent semtinde 1998 yılında hizmete giren Bilkent Center, her yaş grubuna hitap etmektedir. Bilkent Center’da 80’den fazla seçkin, kaliteli marka ve binlerce mağaza personeli ile güler yüzlü ve nitelikli bir hizmet verilmektedir. Migros, Koçtaş, Mavi, Avva, Sport Point Extreme (SPX), Roman, Chakra, İpekyol, Tepe Home, Marks&Spencer gibi  markaların yanında, resim sanatının önde gelen sanatçıları ağırlayan, gerçekleştirilen müzayedelerle sanatseverleri bir araya getiren Bilkent Sanat Sokağı ve Ankara’nın yaşayan tarihi Ankara Sanat Tiyatrosu’nun sahne aldığı Bilkent Sahne AST  ile Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.
 
Gastronomi Merkezi Bilkent Station!
Bilkent Center 2015 yılı Şubat ayında açılan Bilkent Station bölümü ile Ankara’ya farklı bir mekan kazandırmış, eski Ankara Tren Garını örnek alarak oluşturulan, kapalı sokak konseptli gastronomi merkezini Ankaralılarla buluşturarak bir çok farklı projeye ilham kaynağı olmuştur. Bilkent Station herkesi büyüleyen mimarisi, birbirinden ünlü kafe, restoranları, çocuk kulübü ve geceye renk katan eğlence mekanları ile kısa sürede Ankaralılar’ın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Tren garı konseptine sahip Bilkent Station, içerisinde yer alan gerçek boyutlardaki vagon, süs havuzları ve duvar peyzajıyla ziyaretçilerini sürprizlerle karşılamaktadır. Bilkent Station’da,  gündüz çocuklarıyla zaman geçiren ailelerden, ders aralarında günün stresini atan öğrencilere, gecenin ritmine renk katmak isteyenlere kadar, bütün yaş grupları için tüm detaylar düşünülmüştür.
 
AVM’lerin sadece alışveriş için değil aynı zamanda sosyal hayatın da bir parçası olduğunun bilinciyle düzenlediği etkinliklerle fark yaratan Bilkent Center; Kahve Festivali, Ankara Comics & Art Festival, Uluslararası Sanat Festivali gibi Ankara’da ilk olan ve çok ses getiren projelere ev sahipliği yapmaktadır. Bilkent Center, Ankara Kahve Festivali ile Uluslararası Hermes Creative Ödülleri’nden 4 ayrı kategoride aldığı platin, Sanat Festivali ile Marcom Ödülleri’nden Özel Etkinlik Kategorisi’nde Platin,  European Property Ödülleri’nden Yenileme ve Perakende Mimarisi ile 2 ayrı ödül ve son olarak RLI Ödülleri 2020 ’den En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu kategorisinde ödüller alarak başarısını taçlandırmıştır.  

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz

Bilkent Center - Ankara Coffee Festival 2022

Sunay Akın Röportajı - Bilkent Sahne AST