Ünvan: Bizofis Bilgi Teknolojileri ve Yön. Dan. Hiz. Ltd. Şti

Kategori : Hizmet

Adres : Esentepe Mh. Büyükdere Cd. Loft Residence Apt. No: 201/6 Şişli – İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : +44 7908 844 442

Adres : Edipm Ltd. International House, 24 Holborn Viaduct London EC1A 2BN, United Kingdom

Mail : [email protected]

İletişim : +44 7908 844 442

Web : https://www.bizofis.com/

Web : https://www.comarch.com/trade-and-services/data-management/

2003 yılında kurulan BİZOFİS, 2008 yılından bu yana Comarch SA’nın münhasır iş ortağı olarak perakende sektöründe Türkiye’nin en büyük EDI (Elektronik Veri/Belge Değişimi) servis sağlayıcısıdır.

Şu anda yaklaşık 700 tedarikçi ve 45 civarında perakendeci, distributor, lojistik şirketi ve e-ticaret şirketi çeşitli elektronik belgeleri değiş tokuş etmek için BİZOFİS’in sunduğu Comarch EDI platformunu kullanmaktadır.

BİZOFİS, EDI konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, Ağustos 2013’te Gelir İdaresi Başkanlığı (GIB) tarafından e-fatura hizmetleri için Özel Entegratör olarak yetkilendirilmiştir.

İş ortağı Comarch’ın Avrupanın önemli bir kısmını kapsayan E-fatura hizmetleri ile birlikte, BİZOFİS tek noktadan hem Türkiye’de hem de Avrupa’da her türlü e-belge hizmetini sunar hale gelmiştir.

Unilever, P&G, Upfield, BAT, J&J Johnson Wax, Colgate-Palmolive, Barilla, Ferrero, Mars Food, Haribo, Sony, Bosch, Diageo, Pernod Ricard, Hennessy, Berentzen Coca Cola, Pepsi, Frito Lay, FHP, Osram, Mattel gibi çok farklı sektörden önemli sayıda çok uluslu şirket, uzun yıllardır müşteri portföyü içinde yer almaktadır.

BİZOFİS, Amazon’un Türkiye’deki ilk ve tek EDI servis sağlayıcısıdır (Global Partnerlik).

Dünyanın en değerli hızlı gıda teslimatı şirketlerinden Getir ile işbirliği yapan BİZOFİS, 2021 yılında faaliyetlerini İngiltere, Almanya, Hollanda’ya genişletmiştir. Yılın kalan bölümünde Fransa, İtalya ve İspanya ile sürecin devam etmesi planlanmaktadır.

BİZOFİS, bugün Türkiye’deki ihracatçı müşterilerinin talepleri doğrultusunda, ABD, İngiltere, Hollanda, Belçika ve İspanya’da bir çok zincir ile EDI bağlantısını kurmuştur. Yeni projeleri ile İtalya, Portekiz, Azerbaycan, Kazakistan ve Rusya’da da bağlantılarını kurmak üzeredir. 

Verdiği tüm hizmetlerde, standartları başarı ile uygulayan BİZOFİS, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi’nden oluşan entegre bir yönetim sistemini benimsemiştir.

BİZOFİS, son teknolojilere uygun geliştirilen Comarch EDI Platformu ve son derece deneyimli ekibi ile sektör lideri kurumların e-belge alışverişi ihtiyaçları için en iyi butik hizmet sağlayıcı olmayı hedeflemektedir.

Bizofis Ne Yapar?

Bizofis, ticaret ortaklarınızla hızlı ve güvenilir veri alışverişi yapmanızı sağlar. 

Bulut tabanlı, B2B platformu ile şirketinizin e-fatura dahil tüm tedarik zinciri sürecini otomatik hale getirir, hatalardan arındırır, iş yapma hızınızı artırır. Üstelik tüm bu hizmetleri yerel kanunlar ve global standartlar çerçevesinde sunar.

Comarch EDI Platformu’nun sağladığı basit ve hızlı veri alışverişi ile yerli ve yabancı kurumsal müşterileriniz, tedarikçileriniz, bayileriniz, toptancılarınız, lojistik iş ortaklarınız size her zamankinden daha yakın olurlar.

Bizofis Neyi Farklı Yapar?

Bizofis sizin ve ticaret ortaklarınızın teknolojik altyapıları arasında gerekli entegrasyonları kurarken üç konuya çok dikkat eder;

– İhtiyacınızı doğru anlamaya

– İhtiyaca en uygun çözümü önermeye

– Çözüm süresince her zaman ulaşılabilir ve hızlı olmaya…

Bu vizyon, bugün dünyanın en önde gelen çok uluslu şirketlerini Bizofis ailesinin değerli üyeleri haline getirmiştir. 

 

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

Vincent Van Gogh Sunflowers Özel Koleksiyonu

Bella Maison Bebek Koleksiyonu

Bella Maison ile Güzelleşiyor Evler!

İlk Evimiz; Annemiz. Anneler Gününüz Kutlu Olsun!