Ünvan: Cizre Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi 

Kategori : Alışveriş Merkezleri 

Adres: Konak Mahallesi Cizre Silopi Yolu Üzeri Cizre – Şırnak

Mail: [email protected] 

İletişim :444 89 73

Web : https://www.cizreparkavm.com/

Şırnak ‘ın en önemli ilçelerinden biri olan Cizre’de projelendirilmiş  Cizre Park AVM, Yatırımı MRD Group, mimarisi MYTrend, Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan,  45.920 m2 inşaat alanına sahip  büyük bir kompleks üzerinde yer almaktadır.Toplam 128 daire ve 14.500 m2 kiralanabilir mağaza alanına sahip projede aynı zamanda birçok marka ilk mağazasını açıyor .

NTS Danışmanlık tarafından kiralama ve yönetimi yapılan Cizre Park, Lcw, Migros, Flo, BurgerKing, Playpark, Bowlingo, Koton, Adl, Gratis, D’S Damat, SoulmateCoffee, Yengeç Gift, Schatzi, Cizre Park Sinema, MoradTea, Lezzet Dünyası ve birçok markası ile 17 Temmuz 2020 Cuma günü kapılarını açıyor.

Projenin Lokasyonu; Bölgenin en büyük ticari aksı olan Irak-Silopi Yolu, Şırnak Cizre arası ulaşımı kolaylaştıracak Yeni Şırnak Yolu ve Mardin-Şırnak yolunun kesişim noktasında olan lokasyonu ile projeye değer katmaktadır.

Açılışı 17  Temmuz 2020 ‘de yapılacak olan  Cizre Park AVM’nin, Cizre’nin ilk Alışveriş Merkezi olarak şehre değer katıp, ziyaretçilerin sosyal hayatına renk getirmesi, aktivite ve sosyal alanlar ile de bölgeye katkı sağlanması hedeflenmektedir. 

Ulusal pek çok  mağazaya ve hipermarkete ev sahipliği yapan alışveriş merkezi; kafe ve restoranları, çocuk eğlence alanları, bowling ve sinema salonlarıyla Cizre halkına ve bölge ziyaretçilerine önemli bir yaşam merkezi olmayı amaçlıyor.

Cizre Park 7’den 70’e  her yaştan insana hitap ederken ziyaretçilerin sadece alışveriş yapmaları değil, gezinti alanlarında, oluşturulan tarihi noktalarda hem fotoğraf çekerek anılarını oluşturmaları, hem sevdikleri ile birlikte huzurla, güvenle vakit geçirmelerini sağlayacak bir buluşma merkezidir. 

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz

Bilkent Center - Ankara Coffee Festival 2022

Sunay Akın Röportajı - Bilkent Sahne AST