Ünvan: Coca Cola Türkiye 

Kategori : Gıda 

Mail: [email protected]

İletişim : 444 30 40 

Web : www.coca-cola.com.tr/

Coca‑Cola’nın Türkiye’deki yolculuğu, 1964’te “Dünyaca Meşhur Coca‑Cola Şimdi de Memleketimizde” sloganı ile başladı. İlk fabrikasının açılışını 18 Eylül 1964’te Taksim Meydanı’ndan geçiş yapan bir Coca‑Cola Kervanı ile kutlayan Coca‑Cola Türkiye Sistemi, bugün 11 fabrikada üretim yapıyor.

Coca‑Cola, Türkiye’de Coca‑Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Tic. A.Ş. (Coca‑Cola Türkiye) tarafından temsil ediliyor. 

Coca‑Cola Türkiye; Kafkaslar, Pakistan ve Orta Doğu’nun da içinde bulunduğu 25 ülkeyi kapsayan bir bölge iş birimi altında yönetiliyor. Türkiye operasyonu, çalışan sayısı ve pazar büyüklüğü bakımından bölgenin en büyük operasyonu olarak öne çıkıyor.

Türkiye’deki ürün portföyümüzde yer alan markalar
Türkiye’deki zengin alkolsüz iç portfoyümüzde Coca‑Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy, Doğadan, Fusetea, Powerade, Damla Minera, Damla Su markaları ve farklı varyantları yer alıyor.

Markalarımızın üretim, satış ve dağıtım sorumluluğu ise, Türkiye ile birlikte toplam 10 ülkede faaliyet gösteren ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda da işlem gören Coca‑Cola İçecek A.Ş.’ye ait. Coca‑Cola İçecek A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tıklayın.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz

Bilkent Center - Ankara Coffee Festival 2022

Sunay Akın Röportajı - Bilkent Sahne AST