Ünvan: Orka Group

Kategori : Hazır Giyim, Tekstil Mağazaları

Adres : Gürsel Mahallesi Yalın Sok. No:5 Okmeydanı Kağıthane / İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : 0212 314 23 23

Web : https://www.damattween.com

Web : https://www.dsdamat.com/

Damat | Tween

1986 yılında kurulduğu andan itibaren erkek hazır giyim sektörüne yön veren Damat, modayı bir hayat tarzı haline getirerek, doğru fiyatlama ve kaliteli ürün stratejilerinin birleşimi olan “Ulaşılabilir Lüks” kavramını oluşturarak kendi segmentinde saygın bir yer edinmiştir. Kaliteli İtalyan kumaşlarının usta terzilerinde elinde dünya standartlarında koleksiyonlara dönüştüğü, modern stili ve yenilikçi duruşu ile zamana meydan okuyan Damat, bugün de erkek moda sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Türkiye’nin kültürel mirasından ve İstanbul’un eşsiz coğrafi özelliğinden ilham alarak oluşturulan Tween, 1991 yılında doğu ile batıyı, geleneksellik ile modernizmi harmanlayarak şehirli erkeklerin yenilikçi, genç ve dinamik markası olarak kalpleri fethetmiştir. İşlevsellik, teknoloji ve tasarımın mükemmel sentezi olarak yaratılan Tween, şehrin hızlı temposunda ve kargaşasında özgün stili ile bir adım öne çıkanların markası olmaya devam ediyor.

Damat ve Tween markaları dünya çapında toplamda 100’ü aşkın mağaza ve geniş bir mağaza ağı ile Ulaşılabilir Lüksü ve şehrin modern ritmini aradığınız her noktada sunmaya devam ediyor.

D’S Damat

Kurulduğu 2002 yılından bu yana erkek hazır giyim sektöründe pazar lideri olan ve bu konumdaki duruşunu korumaya devam eden D’S Damat kalite, konfor ve tasarımı rekabetçi fiyatlara sunuyor. %100 yerli kumaşlardan oluşan geniş ve dünya standartlarındaki koleksiyonları, üstün kalıp teknolojisi ve konforu inovasyonla harmanlayan tasarımları ile D’S Damat kısa sürede dünyanın en çok takip edilen markalarından biri haline gelmiştir.

Dünya çapında 200’ü aşkın mağazası ile D’S Damat erkek giyiminde alışkanlıkları değiştirmeye devam ediyor.

 

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız...

Video Galeri

DAMAT | Fall Winter 22/23 Campaign.

Tween Dünyasını META EVRENE taşıyor

Damat Tween Sonbahar/Kış 2021-22