Ünvan:  DENGE YAPI İÇ ve DIŞ TİC. SAN. A.Ş

Kategori : Alışveriş Merkezleri 

Adres : Osmangazi Mahallesi, Hilal Caddesi, No 3 Samandıra – Sancaktepe – İstanbul

Mail: [email protected]

İletişim : 0216 377 27 78

Web : www.dengeyapias.com

Yatırımı DENGE YAPI, Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Denge Towers Alışveriş ve yaşam merkezi teknolojiden moda trendlerine, çocuk eğlence alanından fastfood , cafe alanlarına kadar her yaştan ziyaretçinin yakından takip edebileceği sosyal yaşam alanı olarak 2021 yılı içerisinde hayata geçecek.

Denge Towers,

İlhamını; gelişen İstanbul’un hayatımıza kattığı renklerden aldı. İş, ev ve sosyal yaşam üzerine dizayn edilmiş, konumu, mimarisi ve yenilikçi yaşam konsepti ile Sancaktepe’de insanların sosyalleştiği bir çekim merkezi anlamına geliyor.

Denge Towers ; İstanbul’un son yıllarda hızla gelişen ve sürekli yenilenen bölgelerinden Sancaktepe merkezde yer alıyor. Ataşehir, Kartal, Çekmeköy ilçelerine komşu, Avrupa ve Asya yakalarını birbirine bağlayan ulaşım kanallarının hemen yanında bulunan merkezi lokasyonu ile her yere kısa sürede ulaşabilmenize olanak tanıyor. TEM bağlantı yoluna 2, Boğaziçi Köprüsüne 18, Fatih sultan Mehmet Köprüsüne 20 dk. mesafede bulunan Denge Towers, 3. Köprü ve bağlantı yollarına yakınlığı ile Avrupa Yakasına ve diğer merkezi lokasyonlara kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Birçok toplu taşıma alternatifine sahip olan bölge; otobüs hattına, deniz otobüsüne, Marmaray’a, yapımı devam eden metro hattına ve Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı ile sizi farklı ulaşım seçenekleriyle buluşturuyor. Yapımı devam eden metro güzergahında bulunan Denge Towers, yanı başındaki metro durağı sayesinde metroyu ayağınıza getiriyor. Metro durağına sadece 100 mt uzaklıkta olan Denge Towers ayrıca Halkalı – Gebze arasında hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da çok yakın konumda yer alıyor. Artık en uzak mesafeler bile kısalıyor ve Denge Towers ile hayat kolaylaşıyor.

Sancaktepe, göç yollarının üzerinde oluşu, coğrafi yapısının ve ikliminin yerleşime uygun oluşu nedeniyle çekim merkezi olmuştur. Hızlı nüfus artışı gösteren İlçemiz 2019 Yılı Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TUİK) açıkladığı rakamlara göre Sancaktepe‘nin nüfusu geçen yıla göre 22 bin 590 kişi artarak 436 bin 733’e yükselmiştir.SANCAKTEPE  SAMANDIRA’NIN TAM MERKEZİNDEDİR.

Projede;

Mağaza Büyüklükleri, 60 m2 – 220 m2 olan 40 adet mağaza, 120 adet konut ve 122 adet kapalı otopark bulunmaktadır.

Denge Towers’dan çıktığınız anda birçok lise ve İlköğretim okuluna çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

103 adet eğitim kurumu (özeller hariç)  Özellerle beraber 141Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bölgede lise, ortaokul ve İlköğretim okulları bulunmaktadır.

Denge Towers birçok hastaneye yakınlığıyla sizi sağlığa daha fazla ulaşabilir kılıyor. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesine çok yakın mesafede konumlanıyor.

Denge Towerslokasyon olarak Eğitim Merkezlerine, Hastanelere, Üniversitelere, Lüks Konut Projelerine ve Sosyal Alanlara yakınlığı ile hayatın tam merkezinde yer almaktadır.

 

 

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz

Bilkent Center - Ankara Coffee Festival 2022

Sunay Akın Röportajı - Bilkent Sahne AST