Ünvan: DOLUNAY AVM YATIRIM İŞLETME VE KONUT İNŞAAT TİC. A.Ş

Kategori : Alışveriş Merkezleri 

Adres : HALİL SEZAİ ERKUT CAD. AFRA SK. 1/A AYVALI / ETLİK – ANKARA

Mail: [email protected]

İletişim : 0312 321 06 00

Web: http://www.antaresavm.com.tr

Adını, Samanyolu’nda yer alan, Güneş’ten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 83.000 m2 kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Şubat 2008’de hizmete giren alışveriş merkezinde, konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor.

Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe toplam 220 mağazayı ve perakende sektörünün devlerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezinin Ankara manzaralı ve birbirinden uzak masalarla donatılmış yüksek tavanlı fast-food katı aynı anda 2.000 kişiye hizmet sunuyor.

Çocuk oyun üniteleri ve restoranı ile 4.245 m2’lik alana kurulu Türkiye’nin en büyük bowling salonu olan Rolling Ball Bowling ve 10 salonlu, 2.500 kişilik sinema kompleksi Antares’in yaşam merkezi olma özelliğini tamamlıyor. Alışveriş merkezinin 6.000 araç kapasiteli otoparkı ise giriş ve çıkışlarda ziyaretçileri büyüklüğüne yaraşan bir konforla karşılıyor.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapsamında, altı kuleden oluşan 619 konutluk yaşam alanı da yer alıyor. Mimari projesini A Tasarım Mimarlık’ın kurucusu Ali Osman Öztürk ve ekibinin yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin konsept danışmanlığını ise İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor LLP yapıyor.

Alışveriş ve Yaşam için Adres Antares!

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

DAMAT | Fall Winter 22/23 Campaign.

Tween Dünyasını META EVRENE taşıyor

Damat Tween Sonbahar/Kış 2021-22