Ünvan: Dürümle

Kategori : Restaurant

Adres : Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Regnum İş Merkezi \r\n16/C.Blok – No: 2 Yenimahalle /ANKARA

Tel : +90 850 474 2020

Mail : [email protected]

Web : https://www.durumle.com/

Dürümle

Türkiye’nin Dürümü

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerine modern bir hareket katan Dürümle, Adana, Urfa, tavuk şiş gibi klasikleri yeniden yorumlayarak çıtır çıtır lavaş, tadına doyum olmayan kibrit patates, cheddar peyniri ve birbirinden özel sosla buluşturdu.

Ar-Ge mutfağında farklı lezzetleri bir araya getirerek yaptığı keşifleriyle, Türkiye’de bir ilk olan Cheddarlı Adana Dürüm, Soslu Adana-Urfa Dürüm, Tavuk Dürüm ve Antrikot Dürümleriyle kısa sürede yeni nesil dürüm anlayışını Türk mutfağına kazandırmayı başardı.

2018 yılında ilk restoranını Ankara’da açan Dürümle, keşfetmeye doymayan bir marka olarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen zincir restoran markası olma vizyonuyla 25 şehirde, 124 restorana ulaştı.  

2021 yılında, Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital’den yatırım alan Dürümle, en taze ürünlerini geliştirdiği özgün soslarla dürümleyerek bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor. Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor. Detaylı bilgi için www.durumle.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

DANA DÖŞ ETİ

En güzel eti sunabilmek için çalışıyoruz. Lezzetiyle aklını başından alan Dürümle’de, yumuşacık dana döş etini tercih ediyoruz.

ENFES PATATES

İddia ediyoruz böyle bir patates daha önce hiç yemedin. Çıtır çıtır, altın renkli, incecik, tadına doyum olmayan bir patates kızartması bu.

TAPTAZE ÜRÜNLER

Malzemelerimiz günlük, dostluklarımız ömürlüktür. Bu topraklarda yetişmiş tüm ürünleri en taze haliyle dürümlüyoruz.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız