Ünvan: ECOCOLD SOĞUTMA SAN. VE TİC.A.Ş. 

Kategori : Hizmet 

Adres: Keçiliköy OSB Mah. Ekrem Elginkan Cad. No: 5 Yunusemre / MANİSA

Tel : 0236 213 09 77 

Mail: [email protected]

Web :  http://www.ecocold.com.tr

İtalyan Mondial Framec grubunun Türkiye operasyonu olarak 2012’de temelleri atılan Ecocold, 2016 yılında üretimini Manisa’ya taşınmış ve 2017 yılında tamimiyle yerli sermaye olan ND şirketler grubu bünyesine geçmiştir.

İtalyan tasarımı/teknolojisi ile ND Grubun tecrübesinin birleşimi neticesinde ticari soğutucu pazarında önemli bir yer edinen Ecocold kalite kriterini öncelik belirlemiş olup ürünlerinin birer pazarlama aracı olduğunun ve görselliğin öneminin farkındadır.

Ecocold ticari soğutma sektöründe Avrupa normlarına uygun üretim yapmakta olup uluslararası geçerli kalite yönetim sistemi sertifikasyonlarına sahiptir. Ecocold ürünleri, kalitesi ve sunduğu görselliğiyle ürünlerinizin sunumunda fark yaratmanın yanı sıra yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi avantajı sunmaktadır. Yatay tip donuk muhafaza dolaplarını ya da dikey tip teşhir soğutucularını 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Ecocold hem perakende hem hızlı tüketim sektöründe müşterisine değer katan biz çözüm ortağı olarak rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Hedefimiz, müşterilerimizi mükemmel kalitede, şık, verimli, ekonomik ve çevre dostu ürünler ile buluşturmaktır. ECOCOLD, sizin için taze bir gelecek…

ND GROUP adres bilgilerimiz de aşağıdaki gibidir.

Emek Mah. Şems Cad. No:7 Sancaktepe / İSTANBUL 

Tel: +90 216 313 67 67

Faks: +90 216 314 06 24

[email protected]

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız