Ünvan: Ege Perla Alışveriş Merkezi

Kategori :  Alışveriş Merkezi

Adres:Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No:8 Konak/İZMİR

Tel :0232 935 6100

Mail: [email protected]

Web : https://www.egeperla.com.tr/

Hoşgörünün limanı, Ege’nin incisi İzmir, Bayraklı ’da yeniden doğdu.

Ege’nin en güzel şehirlerinden İzmir’de Eylül 2017’de kapılarını açan Ege Perla, İzmir’in güzelliklerine güzellik katarak misafirlerini ağırlamaya başladı. Bölgenin ilk karma projesi olan Ege Perla, sadece alışveriş yapmak için değil, hayatınızın tüm sosyal ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine kurgulandı.

İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında, İş GYO güvencesiyle keyifli bir yaşam alanı oluşturan Ege Perla, 490 milyon TL yatırımla İzmir’in önemli markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. 81.000 metrekarelik alanda birbirinden seçkin 100’e yakın markasını misafirleri ile buluşturan Ege Perla, başarılı mimar Emre Arolat’ın imzasını taşırken, yönetimini ise Kanyon Yönetim üstleniyor.

Moda, lezzet, eğlence, enerji ve mutluluk konseptlerini çatısı altında buluşturan Ege Perla, hayattan zevk alarak yaşayan ve yaşamak isteyen herkese hitap eden geniş hizmet alanıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Birbirinden eğlenceli çocuk etkinlikleri, organik pazarı, moda, sağlıklı yaşam sohbetleri, müzik dünyasının en sevilen isimleriyle düzenlediği konserleri, farklı tarzlarda hizmet veren restoranları ve daha birçok özgün noktasıyla İzmirlileri ağırlıyor.

Türkiye’nin en önemli tiyatro sahnelerinden biri olan Toy Tiyatro’ya bünyesinde yer veren Ege Perla, kültür-sanat alanına yeni bir soluk getiriyor. İzmir’e değer katan en özel sahnelerden olan Toy Tiyatro’nun izleyiciyle buluşturduğu ve buluşturmaya devam edeceği oyunlarla hayatınıza değer katacaksınız.

MacFit spor salonu, Cinens Sinema salonları, 16.000m2’lik kıyı bandı düzenlemesi, 1000 m2’lik alanda tasarımı ve yeşil alanıyla dikkat çeken çocuk parkı ve 956 araç kapasiteli otoparkıyla Ege Perla sizi “Hayatı Yerinde Yaşa”maya davet ediyor. Ege Perla içinde olduğu kadar hemen yanında çocuklara sıra dışı oyuncaklarla eğlence ve heyecanı bir arada sunan Park Ege Perla yeniliklerin en renkli adreslerinden…

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız