Ünvan:  EnnTepe Alışveriş Merkezi

Kategori :  Alışveriş Merkezleri

Adres: Karaciğan Mah. Ankara Cad. No:72 Karatay/Konya ENNTEPE MALL OFFICE

Tel : 444 0 366

Mail: [email protected]

Web : https://www.enntepe.com/

Konya’nın en büyük projelerinden biri olan Enntepe Alışveriş Merkezi misafirlerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak.

Tepekent Mimarlık tarafından uzun yılların deneyimiyle büyük bir titizlikle hayata geçirilen Enntepe Mall&Office projesi, toplamda 125.000 m² inşaat alanı ve 35.000 m² kullanım alanına sahip. Gerek merkezi konumu gerekse nitelikli mağaza karmasıyla Konya’nın en çok tercih edilen lokasyonlarından biri haline gelecek Enntepe Alışveriş Merkezi; Konyalılar’ın keyifli zaman geçirmeleri için de her türlü imkânı sağlıyor.

Enntepe Alışveriş Merkezi sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. Yediden yetmişe her yaş için, yepyeni bir aile mekânı olan Enntepe Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile olduğu kadar bünyesinde yer alan markaları ile de kocaman bir aile oluyor.

Bazı ulusal ve uluslararası markalar Enntepe Alışveriş Merkezi ile ilk kez Konya’ya gelirken, bazı markalar da Konya’daki en büyük ve en yeni konseptli mağazalarını 30 Ağustos’ta Enntepe Alışveriş Merkezi’nde açıyor…

Konyalılar’ın açılışını merakla beklediği Enntepe Alışveriş Merkezi, perakende sektörünün önde gelen markalarının da yoğun ilgisi ile karşılaştı. Pek çok ulusal ve uluslararası marka, Konya’nın şehir merkezinde yükselen en yeni ve en prestijli projesi Enntepe’yi ilk mağazalarını açmak için tercih ederken; aynı zamanda birçok marka da Konya’daki en büyük ve en yeni mağazaları için Enntepe’yi seçtiler. Enntepe, şehre fark katacak birçok özelliğinin yanında;  “ilkleri” ve “enleri” bir araya toplayan şehir merkezinin en seçkin alışveriş merkezi olma ayrıcalığını da taşıyor.

Modanın ses getiren markaları Ramsey, Nautica, Yargıcı, Ecrou, Gusto; sevdiklerinizle lezzetli yemekler eşliğinde keyifli vakit geçireceğiniz Big Chefs, The Hunger, Huqqabaz; spor giyimin önemli markalarından Sneaks Up; evinizin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceğiniz MR DIY; çocuk ve bebek giyimin önemli markalarından Super Kids ve Baby Mall; evlerin dekorasyonun renk katacak Chakra ve Porland;  Konya’da ilk kez Enntepe Alışveriş Merkezi aracılığıyla ziyaretçileriyle buluşacak. 

Yönetim ve kiralama hizmetleri Value Solutions Partners tarafından yürütülmekte olan Enntepe Mall & Office Konya’ya büyük değer katacak.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız