Ünvan: Esas 67 Burda AVM

Kategori : Alışveriş Merkezleri

Adres : İncivez Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 130 Zonguldak/TÜRKİYE

Mail : [email protected]

İletişim : 0372 257 17 67

Faks : 0372 257 35 00

Web : https://www.esas67burda.com

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 1.000.000 m² den fazla kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır. Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, sahibi olduğu alışveriş merkezlerinin yanı sıra yönetimini üstlendiği alışveriş merkezleriyle AVM yönetimi alanında faaliyetlerine devam etmektedir. MalatyaPark, Gaziantep Sanko Park, Konya Kentplaza, Van Alışveriş Merkezi ve Düzce Algün Park’ın kiralama ve yönetimi başta olmak üzere tüm süreçlerine rehberlik eden Esas Gayrimenkul, toplamda 64 projeyle alışveriş merkezi ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

Esas Gayrimenkul, yatırımlarını gerçekleştirirken toplumsal faydaya öncelik vererek emek ve birikimini bu amaç doğrultusunda kullanmaktadır. Esas Gayrimenkul; “İyilik Burda” hareketiyle faaliyet yürüttüğü şehirlerde yerel yönetimler ile güçlü ilişkiler kurarak STK’ları, yerel esnafı, spor takımlarını ve sağlık çalışanlarını desteklemektedir.

Temel değerleri arasında doğaya, çevreye ve topluma duyarlılık olan Esas Gayrimenkul, sürdürülebilirlik kapsamında WWF ile gerçekleştirdiği yeşil ofis çalışmaları ile anlamlı ve katma değeri yüksek dönüşüm yolculuğuna devam etmektedir.

Uluslararası çok kanallı stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın 24’ü İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Çorlu, Çorum, Denizli, Edremit, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Sakarya, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Trabzon ve Balıkesir’de toplam 82 mağazası bulunuyor.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

Teknoloji Alışverişinde Adres: İllakiiTeknosa.com!

Teknoloji Alışverişinde Adres: KesinlikleTeknosa.com!

Teknoloji Alışverişinde Adres: MutlakaTeknosa.com!