Ünvan:  DAMLACAN METAL SAN. VE TİC. A.Ş- Eurometall 

Kategori : Sanayi, Ekipman

Adres : Işıktepe OSB Kahverengi Cadde No:16 Nilüfer/BURSA

Mail: [email protected]

İletişim : +90 224 331 88 16 

Web : www.eurometall.com.tr/

Biliyoruz ki, ‘’satın almak’’ oldukça önemli ve üzerinde araştırma gerektiren kritik bir süreç. Fayda/ fiyat dengesinin tedarik ettiğiniz her ürüne sağlamak ise oldukça zahmetli ve stresli.

İş yerinizdeki tüm üretim veya satış operasyonlarını satın almış olduğunuz ekipmanlar ile yürütüyorsunuz. Rekabet edebilir ve rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmenizin formulü;  işletmenizin verimliliğini maksimum düzeyde tutup, müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak.

Unutulmamalıdır ki;  yaptığınız iş, iş yerinizde kullandığınız tüm ekipmanlarla bir bütün. Çıkarmış olduğunuz tüm işler ise bu bütünün birer parçası.

Bunun bilincinde olan bir firma olarak 2010 yılından bu yana, yaklaşık 30.000 adet ürün gamıyla fabrikalardan,  en küçük işletmelere ekipman tedariği sağlıyoruz.

Dünyadaki tüm yenilikleri sizin için takip ederek, size katma değer yaratacağına inandığımız tüm yenilikçi ekipman ve aksesuarları sizler adına üretiyor ya da satın alıyoruz. Tüm bu enerji ve istekle hazırladığımız kataloğumuzun sadece bir satış kataloğu olmasını değil, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yol göstermesini de umuyoruz.

Çünkü biz işyerimizi seviyoruz. Sizlerin de iş yerinizi sevdiğini biliyoruz.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Eurometall - Ofis Mobilyaları

Eurometall - Transpaletler

Eurometall- Koltuklar