Ünvan: FİBRİL TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN. A.Ş.  

Kategori : Kişisel Bakım ve Temizlik

Adres: Beylikdüzü Mermerciler San. Sit 10. Cadde No: 22 İSTANBUL

Tel :   0212 875 45 45 

Mail:[email protected]

Web : fibril.com.tr

Değişime ve Gelişime İnanıyoruz

Yaşam standartları her gün biraz daha gelişirken günlük hayattaki gereksinimler de bir o kadar farklılaşıyor. Bu değişimi gören ve ürün yelpazesini bu yönde geliştiren Fibril ailesi olarak, günümüz tüketicisinin kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarına ideal çözümler getirmek için her gün yeniden üretiyoruz.

Doğaya en az etkiyle yeni ürünler ortaya çıkaran Fibril’in odak merkezinde ilk günden beri “insan” yer alıyor. Tam da bu nedenle el değmeden ve tamamen teknolojik olanaklarla ortaya çıkan her üründe, bireysel temizliği en tasarruflu ve hızlı şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Daha temiz ve sağlıklı bir yaşam için çözüm odaklı ürünlerimizle hayata katkıda bulunmayı sürdürüyoruz.

Evlerden otellere, hastanelerden inşaat alanlarına ve daha pek çok alanda kullanılan ürünlerimiz sayesinde, her geçen gün daha fazla insana ulaşıyoruz. Çünkü biz varacağımız noktayı değil, yolun kendisini; yani üretmeyi seviyoruz. 

Amacımız;

İnsan sağlığını önemseyen kişisel temizlik ürünlerini herkes tarafından erişilebilir kılmaktır.

Hedefimiz;

Günümüz tüketicilerinin bireysel temizlik alanında değişen ihtiyaçlarını dikkate alıp AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ürünler geliştirmektir.

 

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız