Ünvan:  GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş.

Kategori :  Hizmet  

Adres : River Plaza, Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13 Kat:6
Levent 34394 İstanbul

Telefon: +90 212 939 59 60

Mail: [email protected]

İş başvurularınız için: [email protected]

Web :tr.gigroup.com/

Global bir lider olarak, iş gücü piyasasının gelişimine katkı sağlamak ve çalışmanın kişisel ve sosyal değerini öne çıkarmak adına  hizmet veriyoruz.

Gi Group, iş gücü piyasasının gelişimi için hizmetler sunan dünyanın lider firmalarından biridir. Dünyada bugün 58 ülkede, 31 ofis ve 600+ şubede faaliyet gösteren Gi Group; Özel İstihdam Büroları Uluslararası Konfederasyonu CIETT’in Küresel Kurumsal Üyesidir. Aynı zamanda, “Staffing Industry Analysts” tarafından uluslararası en büyük istihdam firmalarından biri olarak gösterilmektedir.

Global bir lider olarak, iş gücü piyasasının gelişimine katkı sağlamak ve çalışmanın kişisel ve sosyal değerini öne çıkarmak adına hizmet vermektedir. 2020 yılında Gi Group 20.000’in üzerinde şirkete hizmet vererek, 2,5 milyar Euro Ciroya ulaşmıştır.

Gi Group Türkiye İstanbul merkez ofisi ve şubeleri başta olmak üzere; Ankara, Bursa, Gebze ve İzmir şubelerinden işverenler ve iş arayanlar için en uygun istihdam çözümlerini sunmaktadır. Geçici İş İlişkisi, Seçme ve Yerleştirme, SMS-Yerinde Yönetim, Teknik Bordrolama, Personel İstihdam Çözümleri (Outsourcing), Ticari Dış Kaynak Çözümleri, Eğitim ve daha birçok tamamlayıcı alanda faaliyet göstermektedir.

Müşterilerinin her türlü istihdam talebine hizmet verebilecek durumda olan Gi Group Türkiye, uzmanlaşmış bölümleri ile yerel ve uluslararası ekipleri aracılığıyla küresel çözümler üreterek (örneğin Yerinde Yönetim Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi gibi) büyük ve çok uluslu kuruluşlar için de güçlü bir çözüm ortağıdır.

Gi Group Türkiye, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda işe en uygun personel seçiminden, esnek iş gücü sağlanmasına kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılamakta, ihtiyaca göre tüm süreç yönetimi hizmetlerini sağlamaktadır. Sektör uzmanlıkları, tecrübesi, operasyon ve proje yönetimi kalitesi ile müşterilerine daima “özel hizmet” sunarak, esneklik ve maliyet avantajı sağlayan çözümler üretmektedir.

Gi Group hakkında daha fazla bilgi için global sitemize de göz atın! : www.gigroup.com

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yayla Bakliyat Tanıtım Filmi

Yayla Bakliyat Tanıtım Filmi

Yemek Hazır