Ünvan: Humm Organic 

Kategori : Gıda 

Adres : Bebek Mah. Manolya Sk. No: 30 İç Kapı No: 1 Beşiktaş/ İstanbul

Tel : +90 212 263 48 66

Mail : [email protected]

Web : https://www.humm.com.tr/

Yeni nesil atıştırmalık! Humm Organic çocukların mutlu ve sağlıklı büyümeleri ideali ile bir araya gelen üç annenin sevgisiyle dünyaya gelmiştir. Biz her şeyden önce çocuklarının yaşları 3 ile 8 arasında değişen profesyonel olarak da çalışan üç anneyiz.

İstanbul’daki günlük hayatımızda çocuklara gün içerisinde ve de okulda verilen yemekleri az çok kontrol edebildiğimiz ama atıştırmalık kısmında marketlerdeki seçeneklerin azlığından, cips ve şeker ağırlıklı ürünlerden ne kadar kaçmak istesek de, sonunda yakalandığımız bir dönemdeyiz.

Projeye yurtdışından taşıdığımız yulaflı atıştırmalık barları ve kurabiyeleri kendi ülkemizde niye üretemiyoruz diyerek başladık. Çocukların sevdiği reçeteler üzerinden, Türk damak tadına uygun, en öncelikle sağlıklı, organik ve lezzetli; akabinde de eğlenceli ürünler yaratmayı ve bunları Türkiye’nin dört bir yanından yerel olan ham maddeler ile Türkiye’de üretmeyi hayal ettik. Üçümüzün de hayat deneyimleri farklı ama amacımız tek – Sağlıklı atıştırmalık kategorisinde alternatif ürün ile çocukların gelişimini pozitif yönde desteklemek.

Neden Humm

Ürünlerimizde kullanılan tüm içeriklerin tamamı organik sertifikalı olup, ham maddeleri güvenilir ve sürdürülebilir kaynak üreticilerden tedarik edilmektedir. Üretim tesisi ise düzenli olarak denetlenmektedir. Ürünlerimiz “Organik Tarım İlkeleri ve Uygulamaları Hakkında Yönetmelik” kapsamında CERES (TR-OT-35) tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca tüm ürünlerimiz Helal sertifikasına sahiptir.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız