Ünvan: Hummel Spor Malzemeleri San. Tic. A.Ş

Kategori : Hazır Giyim, Tekstil Mağazaları

Adres : Hummel Turkey / Gürsel Mah. Imrahor Cad. no : 23 C blok Polat Ofis Kağıthane / İstanbul   

Mail : [email protected]

İletişim : 0212 554 01 10

Web : https://hummel.com.tr/

1923’den beri…

1923 yılının yağmurlu bir gününde, Albert Messmer adlı bir genç ayakkabıcı, doğduğu şehir Eppendorf’ta futbol maçını izliyordu. Maç izlerken, tüm futbolcuların sahanın çamurlu alanlarında kaldıklarını farkediyordu ve işte o sırada aklına bir fikir geldi. Harika bir fikirdi aklındaki. Albert evindeki atölye- sine gidince, tğm gece durmadan çalıştı ve sabahleyin elinde yaptığı ilk spor ürünü vardı – FUTBOL KRAMPONU Albert, Eppendorf’un arka bahçesinde üretilen işte o kramp- onlar, hummel’in başlangıç noktasıydı ve bugün, neredeyse 100 yıl sonra, hummel ürünleri 35 ülkeden fazla noktada satılmaktadır.

hummel, spor & moda

hummel, spor giyimi, spor ekipmanı, spor ayakkabısı ve moda giyiminin uzun süreli üreticisidir. İşte bu spor mirası markanın tüm ürün kategoriledindeki gelişim ve tasarımın alanlarında görülebilir. Moda koleksiyonumuz da aktif ve spor siluetin karakterini taşımaktadır. Bu nedenle, yılda bir kaç sefer çıkan koleksiyonlarımız eski koleksiyonlar ile karıştırılabilir ve kombinlenebilir. Sonuç ise, sonsuz kombin yaratma imkanı! Danimarka’nın tasarım gelenekleri markamızın DNA’sını oluşturmaktadır. Net çizgileri, cesur detay ve alışılmadık renkler ile birleşip, güncel ve retro trendleri ile bir araya getirerek, rahat ve özgün ürünler ortaya çıkarmaktayız.

Karma felsefemiz: dünyayı sporla değiştir!

Biz hummel’da, sporun fiziksel aktiviteden öte bir şey olduğuna inanıyoruz. Spor aslında, siyasi, kültürel, din ve inanç farklarını aşma güçüne sahiptir. hummel olarak, sporu kullanarak anlayış, saygı ve birlik yaratabileceğimize inanıyoruz. İnsanların spor sevgisini, yaşamaya yardımcı olan eşsiz işbirlikleri, projeleri ve aktiviteleri desteklemek- teyiz. Afganistan ve Sierra Leone’deki ana projelerimizden, dünyadaki değişik projelere kadar, insanlara spor yolu ile güç veriyoruz ve özgün olmak için bir platform sunuyoruz. Birleşmiş dünyada, bütün bunlar bir bumerang etkisi yarata- cağını ve hepimiz için pozitif bir değişim olacağına inanıyoruz. İşte biz buna KARMA diyoruz. Ve bu şekilde biz dünyayı değiştirmek istiyoruz!

 

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

hummel Mindful Training x Aybüke Pusat

Modern ve ikonik tasarımlar hummel Essentials koleksiyon ile üzerinde

Avantajlarla dolu hummel Bee Club'a hemen katıl