Ünvan: İmza

Kategori : Tekstil Mağazaları

Adres : Yenigün Mah. 615. SK. NO: 2-4 İç Kapı NO: 21 Bağcılar / İstanbul

Tel : +90 212 231 20 12

Mail : [email protected]

Web : https://www.imza.com.tr/

Hatay Kırıkhan İlçesine bağlı Baldıran Köyünde doğup büyümüş, “Taşkınırmak” soyadını taşıyan 4 kardeşin ticari yaşamları, 1985 yılında bir pazar tezgahında manifatura ürünlerinin satışıyla başlar.

Ticaret Kırıkhan’a taşınır, pazar tezgahı ise mağazaya dönüşür. Hedefler büyütülerek Adana’ya gidilir. Beraberinde işin kapsamı da büyür ve toptan satışa başlanır. Sonraki adres İstanbul, ardındaki hedef ise İmza ile markalaşmaktır.

İmza marka gelişimi boyunca kalite anlayışından vazgeçmeden büyümeyi ilke edinmiştir. Bu kadar kısa sürede markalaşma sürecini oluşturan ve emin adımlarla yoluna devam eden Taşkınırmak A.Ş. Adana’da kurmuş olduğu tesislerde ceket ve gömlek üretimini yapmakta ve Genel Müdürlük, Fabrika ve Perakende Satış Mağazalarında 400 ün üzerinde personelin istihdamını sağlamaktadır.

İmza markalı ürünlerin arkasındaki Taşkınırmak A.Ş., bu gün itibariyle Türkiye genelinde 53 mağaza ve 150’yi aşkın bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İmza koleksiyonlarında Klasik, Casual ve Ceremony ayırımı ile üç ana bölümde hedef kitlesindeki erkeklerin hafta içi, hafta sonu ve özel günlerindeki kıyafet ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Taşkınırmak A.Ş., erkek giyim alanında ki çalışmalarına, kalite anlayışından vazgeçmeden işine nitelik kazandırarak, ulusal ve uluslararası alanda büyüyerek devam edecektir. Yaşadığı toprakların değerinin farkındalığı ile kendi üretimi dışında %100 yerli üretici ile çalışan Taşkınırmak A.Ş., kullanılan malzeme ve aksesuarlarda zorunlu kalmadıkça ithalat yapmamaktadır.

Taşkınırmak A.Ş. klasik erkek hazır giyim sektöründe hem satış hem de üretim alanında müşteri odaklı, kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile çalışan ve tedarikçileriyle mutlu bir organizasyon olmayı hedefliyor.

Kalite ve zarafet, her detayda kendini göster!

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız