Ünvan: Kappa Türkiye

Kategori : Spor Giyim ve Ayakkabı Mağazaları

Adres : Abbasağa Mahallesi, Yıldız Caddesi 45 Sungurlar İş Merkezi Kat 5, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Mail :

İletişim : 0 (212) 951 01 69

Web : https://www.kappa-tr.com/tr

 

 

Sportif giyimin öncü markalarından biri olan Kappa, sporcular ve hareketli bir yaşamı olanlar için ideal ürünler sunuyor. Ayakkabılar ve aksesuarları ile de adından sıklıkla söz ettiren markanın ürünleri özellikle yoğun spor yapanlar ve dinamik yaşayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Profesyonel kalitedeki özel tasarım spor ürünleri ve yüksek kalite anlayışı sayesinde adından sıklıkla söz ettiren marka, en yeni moda trendleri ile en yüksek kalite standardını bir araya getiriyor. Özel tasarımları ile kusursuz bir estetik ve özgün bir stil sunan markanın yüksek kumaş kalitesi de önemli avantajları arasında yer alıyor. Farklı mevsimler için ürettiği ihtiyaca uygun giysiler ve aksesuarlar ile vazgeçilmez bir sportif tarz sunan marka, geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun çeşitler sunuyor.

Sırt sırta vermiş iki insan figürünün yer aldığı logosuyla bilinen Kappa, 1978 yılından bu yana spor malzemeleri, kıyafetleri ve aksesuarları üretiyor. Kurulduktan hemen sonra dünyaca ünlü Juventus futbol kulübünün sponsorluğunu alan ve adını tüm dünyada duyuran marka, bugün de futboldan voleybola, ragbiden kayağa, basketboldan eskrime pek çok spor dalında sponsorluklar üstleniyor. Marka ayrıca profesyoneller geliştirdiği çok özel teknik donanımlar ve spor malzemeleri ile dünya çapında sporun gelişimine destek veriyor. 1994 yılından beri de Türkiye’de faaliyet gösteren marka klasik ve spor günlük giyim modelleri ile her kesime hitap ederken, ayakkabı ve aktif spor giyim ürünleriyle sporculara yönelik ürünler geliştiriyor. Kappa erkek ve kadın ürünleri 35 ülkede milli takımlar için özel olarak tasarlanıyor ve en ünlü spor kulüplerinin talebiyle onlara özel üretim yapılıyor. Bu üç ana kategoride üç ayrı adla üretim yapan marka spor giyim için Robe di Kappa, aktif sporcular için Kappa, milli takımlar ve kulüpler için ise Kappa Gara markalarıyla üretim yapıyor. Özellikle Kappa ayakkabı modelleri sportif giyimi sevenler arasında en popüler ürünler arasında yer alırken, Kappa pantolon, atlet ve diğer çeşitleri bu stili giyim tercihi haline getirenlerin alışveriş listelerinde ilk sıralarda bulunuyor.

Kappa kampanya ve indirim dönemlerinde çok daha cazip satın alma koşulları sunabildiği gibi, Kappa outlet ürünleri her dönem kaçırılmayacak fırsatlar sağlayabiliyor. Kappa online alışveriş ve fiyat seçenekleri de yüksek kaliteli sportif giyim ve aksesuar ürünleri herkes için erişilebilir düzeye çekebiliyor. Kappa online olarak Trendyol aracılığıyla satın alınabiliyor, istenen ürünler karşılaştırılarak en doğru kararlar verilebiliyor.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri