Ünvan: Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.

Kategori : Hazır Giyim, Tekstil Mağazaları

Adres : Şekerpınar Mahallesi Otomotiv Caddesi NO:3 Çayırova/Kocaeli      

Mail : [email protected]

İletişim : 0262 658 13 01

Web : https://www.kigili.com/

https://corporate.kigili.com/

 

Türkiye’nin Erkek Giyim Markası


Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Moda sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle öncü rol üstleniyor, trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarımız, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor. Yoğun bir iş toplantısında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, özel davetlerde en şık smokinler veya bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.

Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza
Dünya genelinde 51 ülke, 46 mağaza, 72 franchise
Yılda 6.500.000 adet üretim
Haftada 170.000 adet ürün sevkiyatı
55.000 m2 mağaza alanı

Bugün Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza, yurt dışında Avusturya, Fransa, Kıbrıs, Irak, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Rusya, Kosova, Azerbaycan, Bulgaristan, İtalya ve Almanya’da toplam 118 satış noktamızla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyoruz. Kiğılı olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.

Bunun yanı sıra; yurtdışında ‘Made in Turkey’ yerine ‘Brand of Turkey’ algısını oturtmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri