Ünvan: Kuzu Toplu Konut İnşaat A.Ş.

Kategori : Alışveriş Merkezleri

Adres : Zülfü Tigrel Caddesi NO 1 /2 82 Oran /Çankaya

Mail : [email protected]

İletişim : 0312 432 58 98

Web : https://www.kuzueffectavm.com/

1943 yılından bu yana, Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olan Kuzu Grup, önce kurulduğu bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdi.

Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işinde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştı.

Kuzu Grup, inşaat sektöründe de farkını ortaya koymuştur. İstanbul’da Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, Spradon Residence, Spradon Quartz, Spradon Vadi, Divan Halkalı Residence, Ankara’da Kuzu Effect, Kumru Ankara, Parkvadi Evleri, Parkvadi Premium, Parkvadi Batıevleri, Divan Konutları ve Divan Alışveriş Merkezi gibi projelerle sektörde dikkatleri üzerine çekmiştir.

Kuzu Grup, konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı yaşanabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranılan marka olmuştur.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

Kuzu Effect 2020

Kuzu Effect 2018

Kuzu Effect 2017