Ünvan: Little Caesars Türkiye

Kategori : Restaurant

Adres: 15 Temmuz Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi No:6 A. Blok Kat:1 34212 Bağcılar-Güneşli

Tel : +90 212 604 14 14

Mail: [email protected]

Web : https://www.littlecaesars.com.tr/

1996’dan beri Çelebi yönetiminde hızlı ve sağlam adımlarla büyümesini sürdüren Little Caesars, ilk akla gelen pizza markalarından biri olarak pazar payını arttırmaktadır.
 
Çelebi’nin gıda sektöründeki önemli atılımlarından biri olan Little Caesars, 1959’da Amerika Birleşik Devletleri, Detroit’te kurulmuştur. Günümüzde 6000’e yakın restoranı ile hizmet veren Little Caesars, uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından bu yana da Türk tüketicisine hizmet vermektedir. Little Caesars tüm faaliyetlerini, müşterilerinin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiği inancıyla yürütmektedir.
Türkiye’nin ilk nefis kenar pizzasının mucidi Little Caesars, her tür damak tadına hitap edebilecek çeşitlilikte olan pizzalarının yanı sıra müşterilerine günlük olarak hazırlanan patates, tavuk kanadı ve sufle gibi özel yan ürünler de sunmaktadır.
 
Türk fast-food sektöründe birçok yeniliğe imza atan Little Caesars, nefis kenarın yanı sıra, “bir alana bir bedava” konseptini de sektörle ilk kez tanıştıran markadır.
 
Vizyonu ve uygulamaları ile sektöründe ilklere imza atan bir marka olan Little Caesars, İstanbul, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Zonguldak’ta sürekli artan restoran sayısı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Yüksek kalitede ürünü rakiplerinden daha ekonomik şartlarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alan servis anlayışıyla sunan Little Caesars, kalite standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmalarını, restoran yatırımlarını ve franchisee restoran sayılarını artırarak sürdürecektir.

Günlük Taze Hamur
Lezetine doyulmaz pizzamızın sırrı , haftalık değil, günlük ve taze hamurla yapılmasından kaynaklanır.

Sezon Mahsülü Domates Sos
Eşsiz lezzetli pizzalarımızda, taze domateslerle ve özel baharatlarla hazırladığımız leziz sosumuzu kullanıyoruz.

Gerçek Mozzarella
Mükemmel lezzet için sadece bize özel üretilmiş %100 gerçek mozzarella peyniri kullanıyoruz.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız