Ünvan: Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş

Kategori :  Yazılım

Adres: Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Şahabettin Bilgisu Cad. No:609 Gebze/Kocaeli

Tel : +90 (262) 679 80 00

Mail: [email protected]

Web : https://www.logo.com.tr/

Logo Yazılım Hakkında

Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Uçtan uca ürün ve hizmetleriyle mikro ölçekten kurumsal yapılara kadar her sektörden işletmelerin sürdürülebilir başarısına destek olan Logo Yazılım, verimlilik ve kârlılığı artıran iş yazılımları geliştiriyor.

Bilişim ekosistemine ve ekonominin dijitalleşmesine katkı sağlayan Logo Yazılım, 4 farklı ülkede 7 farklı noktada; 1.500’den fazla çalışanı ve 1.000’i aşkın iş ortağıyla, 50’nin üzerinde ülkede müşterilerinin büyüme yolculuğuna eşlik ediyor.

Logo Yazılım, kurumsal kaynak planlama çözümlerinin yanı sıra insan kaynakları yönetimi, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemleri, onaylı ekosistem çözümleri, perakende ve e-devlet çözümleri gibi çok sayıda tamamlayıcı ürün ve hizmeti müşterilerine sunuyor. Servisleşme stratejisi kapsamında uçtan uca hizmet veren bir bulut teknoloji şirketi olma yolunda ilerleyen Logo Yazılım, dijital dönüşüm danışmanlığı ve özel proje yönetimi de sağlıyor.

Adil ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyen Logo Yazılım, 2000 yılında gerçekleştirdiği halka arzıyla, Borsa İstanbul’da halka açılan ilk bilişim şirketi ünvanını aldı. 2022 yılı sonu itibarıyla şirketin halka açıklık oranı %66’dır.

Logo Yazılım Ar-Ge ve inovasyon gücüyle sunduğu sorumlu ve verimli çözümlerle, Türkiye operasyonları ve ihracat faaliyetlerinin yanı sıra Romanya ve Hindistan’daki yatırımlarıyla da uluslararası ölçekte varlığını sürdürüyor.

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız