Ünvan: ECE TÜRKİYE PROJE YÖNETİMİ AŞ

Kategori :  Alışveriş Merkezleri 

Adres :  Mevlana Mahalessi Çelebi Mehmet Caddesi. No:33/A 34515 Esenyurt/İstanbul Türkiye

Telefon: 0212 854 38 55 – 30

Mail: [email protected]

Web : www.marmarapark.com/

Alman ECE’nin Türkiye iştiraki ECE Türkiye ve Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığında, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat güç birliği yaparak Türkiye’nin ilk galaksi temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ı 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluşturdu. 

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır. 

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve CarrefourSa ile kapsayan Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta. Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu renkli dünyaya bekliyor!

Foto Galeri

Firmanın 2023 Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yayla Bakliyat Tanıtım Filmi

Yayla Bakliyat Tanıtım Filmi

Yemek Hazır