Ünvan: NTS Danışmanlık Yelken Takımı

Kategori : AVM Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı

Adres : İstanbul / Türkiye

Mail :[email protected]

İletişim : 0533 490 13 90

Web : http://www.nts-avm.com

Doğru yatırımlar için doğru çözümler geliştirmeyi ilke edinen NTS DANIŞMANLIK; AVM ve gayrimenkul yatırımı, perakende sektöründe yurt içi ve yurt dışında proje geliştirme, analiz ve raporlama, arazi alım-satımı, fizibilite, konsept oluşturma, tasarım, AVM kiralama, pazarlama, AVM yönetimi ve AVM yönetim danışmanlığı, cadde mağazacılığı alanlarında hizmet sunmak üzere, Nisan 2007’de Behiye SAVAŞKAN tarafından kuruldu. NTS DANIŞMANLIK, bölgesel, ulusal ve uluslararası değişim trendlerini değer yaratma uzmanlarından oluşmuş deneyimli kadrosuyla yorumlayarak en isabetli biçimde uygulamaktadır. Alışveriş merkezi Yatırımı & Geliştirme ve perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine, proje yönetiminden arz-talep analizine, geleceğe dönük yatırım fırsatlarından pazar araştırmalarına kadar uzanan geniş bir ölçekte, ticari etiği gözeten bir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz, müşteri talep ve hedeflerini odak alarak, yenilikçi ve sorumlu bir yaklaşımla perakende sektörünün güncel ve gelecekteki sürdürülebilirliğine katma değer sağlamaktadır.

Müşteri Odaklılık
AVM yönetim ve AVM kiralama tecrübemizle, yatırımcı ve markaların talepleri doğrultusunda bölgesel koşulları da dikkate alarak müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerine dair spesifik çözümler sunuyoruz.

Yüksek Katma Değer
AVM yönetim ve AVM kiralama süreçlerindeki deneyimlerimizin verdiği güven doğrultusunda hedeflerinizin ötesine ulaşmanıza yardımcı olmak için tecrübeli kadromuzla mevcut koşullardaki durumlarınızı geliştirerek kararlarınızı daha isabetli almanızı sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik
Yatırımcı ve markaların birbirleri arasındaki sosyal, ekonomik ve yönetimsel risklerini kapsayan ticari ilişkilerini tüm yönleri ile uzun vadede karşılayacak şekilde planlamaktayız.

Foto Galeri

Video Galeri

NTS Danışmanlık Yelken Takımı - Tayk Aqua Florya Sailing Cup 2022

NTS Danışmanlık Yelken Takımı 2019

NTS Danışmanlık Yelken Takımı çalışmalarını sürdürüyor