Ünvan: KARTEK KART VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET A.Ş 

Kategori : Yazılım

Adres: Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Teknokent ARI 3 Sit. No: 4 / 102 34467 Sarıyer / Istanbul, TURKEY

Tel : 0212 328 33 31 – 0850 277 67 67 

Mail:[email protected]

Web : www.paycore.com/

                                                                           Öncülükten, Standart Belirleyiciliğe

Ödeme sistemleri alanındaki yazılım ihtiyacını karşılamak üzere 2001 yılında kurulan PayCore, bankalar, telekom operatörleri, ödeme hizmet sağlayıcıları, kart kişiselleştirme ofisleri, kamu, ulaşım ve perakende sektörlerine ödeme teknolojileri alanında yenilikçi ve uçtan uca çözümler sunmaktadır. Kart yönetim paketleri, dijital ödeme çözümleri ve akıllı şehir uygulamalarını lisanslama veya uzaktan hizmet modelleri (processing) ile sunan PayCore’un güvenli donanım çözümleri de mevcuttur. 300’ün üzerindeki çalışanı ile yerel ve uluslararası düzeyde 30’dan fazla ödülün sahibi ve 150’yi aşkın kurumun çözüm ortağı olarak 35’ten fazla ülkeye teknoloji ihraç etmektedir.

PayCore, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Hindistan’da aralarında ilk temassız kredi kartı, kol saati üzerinden ödeme, ilk display kredi kartı, ulaşımda ilk temassız kredi kartı uygulaması, akıllı kimlik ve ödeme özelliklerinin NFC teknolojisi ile birleştirdiği ulusal mobil cüzdanın ve mobil cihazlar üzerinden PIN’li/PIN’siz ilk ödeme kabulünün da yer aldığı 20’den fazla ilki gerçekleştirmiştir

EMV alanında sahip olduğu 20 yıllık deneyimi ile PayCore; kart yönetimi, merkezi/anındakart kişiselleştirme, işlem yönetimi, dolandırıcılık ve risk yönetimi, donanım çözümleri gibi ürünlerinin yanı sıra yeni nesil mobil ödeme, open-loop ulaşım ve giyilebilir ödeme teknolojileriyle de sektörün önde gelen oyuncularındandır. PayCore’un PCI DSS, BKM, MasterCard ve Visa sertifikalı Processing Merkezi, güvenilir altyapısıyla 50’den fazla müşterisine hizmet vermektedir.

 

Foto Galeri

Firmanın 2023 Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız