Ünvan: Reis Tarımsal Ürünler San. Tic. A.Ş.

Kategori : Gıda

Adres : Çakmaklı mevkii, Akçaburgaz Mahallesi 3051. sokak no:7 Esenyurt / İstanbul          

Mail : [email protected]

İletişim : 0212 671 97 00

Web : www.reisgida.com.tr

1981 yılında kurulan Reis, bugün toplam 11 bin 500 metrekarelik alanda yıllık yaklaşık 120 bin ton pirinç, bakliyat ve bulgur çeşitlerinin paketlemesini yapmaktadır. Reis, yapılan araştırmalar sonucunda en bilinen, en güvenilen, en çok tercih ve tavsiye  edilen marka imajına sahip olmuştur.

Reis Gıda Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri ile gerçekleştirdiği toplumsal farkındalığı, ürünlerinin kalite ve standardındaki sürekliliği ve sektörüne öncülük ettiği çalışmaları ile 2017 yılında ‘’Türk Patent ve Marka Kurumu’’ tarafından Tanınmış Marka değerlendirmesinde “Tanınmış Marka Tescili”ni almıştır.

Reis, 46 çeşit geniş ürün yelpazesiyle tüketicisine Türk ve dünya mutfaklarının çeşitli lezzetlerini sunmaktadır. Anadolu’nun bereketli topraklarında yetiştirilen, çiftçimizin alın teriyle ve el emeğiyle yetiştirdiği yerli pirinç ve bakliyat ürünlerimizi Reis Gıda 4 kıtada, 24 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen Reis; hem sahip olduğu belgelerin, ödüllerin hem de hizmet verdiği tüm bayii ve perakende satış mağazalarının ve tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.

1993 yılında başlayan Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleriyle günümüzde sevgi şirketlerinden biri olan Reis, 2009 yılında  “Geleneksel Lezzetler Sağlıklı Nesiller” sloganıyla başlattığı “Obezite Önlenebilir” kampanyasını, “Abur Cubur Olacağı Budur”, “Abur Cubura Karnımız Tok” diyerek obezite farkındalığını yaratmıştır. 2015 yılında ise “Ev Yemeği Sofrada, Hesap Ortada” kampanyası ile ev yemeğinin önemini vurgulamıştır. 2016-2017 yılındaki proje ise “Evde Yemek Var” ile başladı ve 2018 yılında da sağlıklı bir toplum için bu projenin sürdürülebilirliliği kapsamında çalışmalar devam ediyor. Bunun yanında geçtiğimiz bu Ramazan’da “Paylaşmaya Niyetliyiz” diyerek yola çıkılan sosyal sorumluk projesinde, Kızılay başta olmak üzere birçok resmi yardım kuruluşlarıyla birlikte,  #Birtabakpaylaş etiketiyle ihtiyaç sahiplerine umut olmuştur.

Reis; sosyal sorumluluk anlayışıyla toplumun çıkarlarını kendi çıkarlarının üstünde üstünde tutarak bunu ülkesine olan borcunun bir ödeme yolu olduğunu düşünmektedir. Reis Gıda var olduğu sürece Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerine ara vermeden devam edecektir. 

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Video Galeri

Reis Royal Lezzetler

Reis Gıda - Aşure Reis'le Yapılır!

Reis Gıda - Vazgeçilmeyen Reis Lezzetleri