Ünvan: SİİRT PARK AVM

Kategori : Alışveriş Merkezleri 

Adres : Kooperatif Mah. Hükümet Cad. No: 88 Siirt

Mail:  [email protected]

Web :https://siirtpark.com/

Türkiyenin önde gelen mağazalarının yer aldığı Siirt Park AVM, Üçyol A.Ş’nin yatırımcısı olduğu Siirt’te hizmete girmesiyle birlikte Siirtlilerin rahatça zaman geçirip, alışveriş yapabilecekleri yepyeni bir mekan olmayı hedefliyor.

Siirt Park AVM, düzenleme ve restorasyon çalışmaları kapsamında tamamen yenilendi. 3 katlı ve 15 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan projede Siirtlilere hizmet verecek bazı marka mağazaları ise şunlardır: Boyner Outlet, Lcw Kids, Lcw Dream, Toyzz Shop, Mavi, US Polo, Boyner Outlet,
LC Waikiki, Kiğılı
, DS Damat, Mad Parfümeri, Flo, Karaca Home, Migros, Burger King, Popeyes, Alaçatı Muhallebicisi, Sbarro, Tavuk Dünyası, Kimlik&Paulmark, Alvina, Armine, Vip Lounge Cafe&Restaurant, Said Halim Efendi, Usta Pideci, Yalınayak, … Ayrıca bölgenin en büyük Ebebek mağazası Siirt Park AVM’de hizmetinizdedir. Bunların yanı sıra ilk ve en büyük eğlence dünyası “Play Planet” Siirt Park AVM’de!

Sinema ve eğlence alanlarıyla da bölgenin cazibe merkezi olacak Siirt Park AVM’de 6 adet sinema salonu hizmet vermektedir. Bu salonların 2’sinde özel koltuklarla VIP hizmet mevcuttur.
4 bin 500 metrekare eğlence alanının bulunduğu AVM’de, soft play çocuk eğlence alanı ile çocuklar için meslek oyun atölyeleri ve parti odaları mevcuttur. Gençler için de atış poligonu, 9D sinema, korku evi, karaoke odaları, macera park, lunapark, 10 hatlı modern bowling salonu ve sinemasıyla misafirlerine dopdolu bir eğlence merkezi sunuyor.
Şehrin en modern spor salonu Siirt Park Fit’te burada!

Siirt Park Fit adıyla spor severlere de hizmet verecek olan Siirt Park şehrin bu alandaki eksikliğini de gidermiş olmaktadır. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Siirt Park Fit, deneyimli özel hocalarla üyelerine hizmet vermektedir. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı özel fin hamamı ve sauna hizmeti ve aynı zamanda içerisinde yer alan vitamin barı ile birlikte misafirlerine sağlık dolu bir gün geçirmelerini sağlamaktadır.

Foto Galeri

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz

Bilkent Center - Ankara Coffee Festival 2022

Sunay Akın Röportajı - Bilkent Sahne AST