Ünvan: TEPE EMLAK YATIRIM İNŞAAT VE TİCARET AŞ 

Kategori :  Alışveriş Merkezleri 

Adres : Acıbadem Fatih Sok. No: 1 34718 Kadıköy- İstanbul 

Telefon: +90 216 339 39 29 

Mail: [email protected]

Web : https://www.tepenautilus.com/

Tepe Nautilus, Bilkent Holding şirketlerinden olan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na (TİBAŞ) ait arazinin 49 yıllığına kiralanmasıyla kurulmuştur.

155.000 metrekarelik alana sahip Tepe Nautilus, İstanbul’un önde gelen gözde yerleşim alanları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem’de Eylül 2002 tarihinden bu yana faaliyet göstermektedir. Öncelikle Anadolu Yakası’nın ve tüm İstanbul’un çekim merkezi olan Tepe Nautilus, toplam 116 mağazasıyla ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Tepe Nautilus, çatısı altında ulusal ve uluslararası birçok markayı buluşturmaktadır. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip olan Tepe Nautilus’ta 2294 kapalı 381 açık olmak üzere toplam 2.675 araç kapasiteli akıllı otopark bulunmaktadır.

Bünyesinde bulunan sinema salonları, spor merkezi ve eğlence alanları ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, farklı kavramlarla tasarlanan cafe, fast-food ve restoranlarda ise lezzetli yemek seçenekleri sunmaktadır.

Tepe Nautilus yıllardır misafirlerine verdiği hizmet kalitesini daha iyiye taşımak adına 2011 yılı sonu itibari ile yenilenme çalışmalarına başlamış ve 2013 yılı içerisinde yenilenme sürecini tamamlamıştır.

29 Ekim 2013 tarihinde tamamlanan Marmaray’ın Ayrılıkçeşme Durağı’nın hemen çıkışında bulunma avantajını, altın orana sahip Nautilus heykelinin de sergilendiği bir meydan düzenlemesi ile birleştiren Tepe Nautilus, İstanbullulara keyifli bir buluşma noktası sunmaktadır.

RAKAMLARLA TEPE NAUTILUS

• Açılış: 21.09.2002

• Toplam kapalı alan:155.000 m²

• Toplam kiralanabilir alan: 52.582 m²

• Toplam otopark kapasitesi: 2.675 araç

• Toplam mağaza: 116

• Toplam cafe-fastfood-restoran: 20

• Giriş kapısı: 5

• Otopark girişi: 4

• Panoramik asansör: 2

TEPE NAUTILUS NEREDE?

İstanbul’un en önemli iki toplu taşım projesi olan Marmaray ve Anadoluray hatlarının kesişme noktasında bulunan Tepe Nautilus, gelecekte de en kolay ulaşılan Alışveriş Merkezi olma özelliğini sürdüreceğini şimdiden garanti etmektedir.

Kadıköy ana merkezine bir dakikalık mesafede bulunan Tepe Nautilus, tüm ana arterlerin buluşma noktasında yer alarak ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

 

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yayla Bakliyat Tanıtım Filmi

Logomuz Yenilendi

Yemek Hazır