Value Solution Partners

Gayrimenkulde Değer Yönetimi Devri Başlıyor.

Value Solution Partners (VSP) olarak

İşleri farklı yapmanın gururunu yaşıyoruz. Yapı ortamının, dünyamızı daha iyi hale getirmek için kullanabileceğimiz güçlü bir araç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, yenilikçi teknolojileri ve veri zekasını tüm dünyada kabul görmüş uzmanlığımızla birleştirerek, keşfedilmemiş fırsatları ortaya çıkarmayı ve başarımızı her alanda arttırmayı hedefliyoruz.

Endüstriyel, ticari, perakende, konut ve otel gayrimenkulleri gibi çeşitli varlıkların satın alınması, inşa edilmesi, iskân edilmesi ve yatırım alması konularında iş ortaklarımızın tüm taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İş ortaklarımız arasında bulunan teknoloji girişimleri, global firmalar, bankacılık, enerji, sağlık, hukuk, yaşam bilimleri, üretim ve teknoloji gibi sektörlerdeki önemli şirketler için en uygun yatırım fırsatlarını sunmak temel amacımız. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor ve farklı sektörlerdeki ihtiyaçlarına cevap verme konusunda esnek bir yaklaşım benimsiyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, sürdürülebilir bir dünya için çalışıyor ve sürdürülebilirliği tüm yatırım kararlarımızın merkezine yerleştirerek, doğal kaynakları korumaya ve enerji tasarrufuna yönelik çözümler üretiyoruz. Böylece, müşterilerimize sürdürülebilir bir geleceğin inşasına katkıda bulunma fırsatı sunuyoruz.

“Önceliğimiz her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, onların başarılarına katkıda bulunmak ve bunu global ölçekte değerlendirmektir.”

Hizmetlerimiz

Sermaye Piyasaları

Küresel sermayeye erişimimizi, ticari gayrimenkul sektöründe kanıtlanmış tecrübemizle birleştirerek, finansal piyasalarla bütünleşmiş bir şekilde yatırımcılarımıza güven veriyoruz.

Ofis Kiralama & Lojistik

Piyasadaki talep ve ihtiyaçları anlayarak, gelişen ve değişen pazar dinamiklerine göre hizmet sağlıyoruz.

Müşteri Muhasebesi

AVM, Rezidans, Ofis, vb. tüm ticari Gayrimenkullerin “Gelir Yönetimi” , “Ortak Giderler Yönetimi” , “Nakit Yönetimi & Tahsilat”, “Kontrat Yönetimi” ve tüm hizmetler için raporlama.

Marka Danışmanlığı

Markaların konumlandırma, strateji, kampanya, marka değeri ve marka iletişimi unsurlarını etkin bir şekilde ele alarak markaları hedef ve stratejilerine ulaştırıyoruz.

Kiralama & Yönetim Danışmanlığı

Gayrimenkul ve perakende sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle her projeye özel araştırmalar yaparak, ihtiyaca özel kiralama & yönetim hizmeti veriyoruz.

ARAŞTIRMA & RAPORLAMA​

Perakende pazarı görünümü, karşılaştırmalı performans kriterleri analizi, finansal verileri içeren gelir gider analizlerinin yer aldığı; PAM Endeksi, Mülk Yönetim Bülteni, Aylık Yatırımcı Raporları, Performans Değerlendirme Sunumu ve Operasyon Raporu gibi raporların periyodik olarak hazırlıyoruz. Yıllık gelir gider bütçelerinin hazırlanıp, aylık bütçe gerçekleşen takiplerini yapıyoruz. Dönemsel ihtiyaca yönelik özellikli raporları hazırlıyoruz.

Proje ve Konsept Geliştirme

Yeni trendleri takip ederek projelerin gereksinimleri için dünyadaki yeni gelişmeler doğrultusunda en doğru yol haritasını oluşturuyoruz. Projenin mimarisine değer katan perakende deneyimleri ile sadece mimari olarak değil ticari anlamda da en verimli planlamayı oluşturuyoruz.