Ünvan: Xpoda Yazılım

Kategori :  Yazılım

Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:62A JustWork Ofis Kampüsü No:110 Ümraniye / İstanbul 

Tel : 0216 688 03 67

Mail : [email protected]

Web : https://www.xpoda.com/tr/

“Yazılım Geliştirmeyi Yeniden Tanımlıyoruz”

Türkiye’nin ilk ve en büyük No Code Low Code Platform geliştiricisi olarak yazılım süreçlerini 20 kat hızlandırıyor, her sektörden şirketin dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik ediyoruz.

 

Günümüzün hızla yarışan dijital dünyasında, tüm şirketler için çevikliğin ve verimliliğin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşini çok iyi bilen uzmanlardan oluşan ekibimizle güç birliği yaparak tüm yetkinliğimizi ve kaynaklarımızı yeni nesil teknolojilerle kodsuz yazılımlar geliştirmeye yatırdık. Kurumsal uygulama geliştirmeyi ve kodsuz çözümleri Xpoda’nın penceresinden yeniden tanımlıyoruz.

 

Şirketler Xpoda ile yalnızca değişime uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda değişimi yönetiyor.  Kodsuz yeniliğimizle şirketleri gelecek hedeflerine ulaştırırken, hızlı büyüme ve yenilik potansiyelinin kilidini açarak işlerine katma değer sağlıyoruz.

 

No Code & Low Code özellikleri içerisinde barındıran hızlı yazılım geliştirme platformumuz sayesinde hiç kodlama yapılmadan karmaşık uygulamalar geliştirilmesine olanak sunarken, kodlama ile desteklenerek birçok uygulama ile entegrasyonu sağlıyoruz. Bu özelliklerimizle farklılaşarak hiç kod bilmeyenler ile kodlama yapanları tek adreste buluşturuyoruz. CRM, Satın alma Yönetimi, Üretim Yönetimi, Intranet şirket Portalı, Depo Yönetimi, HR uygulamaları ve Raporlama çözümlerimizle perakendeden sağlığa, lojistikten hizmete kadar her sektörden şirketin dijital dönüşümüne hız ve maliyet tasarrufu getiriyoruz.

 

Yaklaşık 200 şirkete özel geliştirilmiş, binlerce modül, on binlerce ekran ile birçok sektörle çözüm ortaklığı kuruyoruz. İşletmelerin değişen ihtiyaçlarına anında yanıt verirken, organik olarak yazılımların gelişmesi ve büyümesini sağlıyoruz. Dünya ölçeğinde edindiğimiz deneyimle Türk yazılım sektörünün küresel yolculuğunu hızlandırıyoruz.

 

Dünyanın ilk 20 No Code Low Code platformu arasındaki konumumuzla bir teknoloji şirketinden daha fazlasıyız, dönüşümün katalizörüyüz. Yolculuğumuz sizin yolculuğunuzdur. Birlikte kurumsal uygulama geliştirirken kodsuz çözümlerin geleceğini yeniden şekillendiriyoruz.

 

Yeniliğin bir seçenek olmadığı Xpoda’ya hoş geldiniz.

XPODA ile Sağlık Hizmetlerini Dönüştürün

İş akışlarınızı dijitalleştirin

 

Hizmet Şirketleri için XPODA ile Kodsuz Geliştirme

Dijital Dönüşümü ve Ötesini Desteklemek

 
 

XPODA ile Üretim Mükemmeliyetini Ortaya Çıkarın

Verimlilik işletmeniz için en önemli faktör

 

Firmanın Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız