Ünvan: Yeni İnci İç Giyim San. Tic. A. Ş

Kategori : Hazır Giyim 

Adres : Ferhatpaşa Cad. Site Sokak No:9 Bayrampaşa 34160-01 Istanbul

Mail : [email protected]

İletişim :0212 613 83 33

Web : https://www.yeniinci.com/ 

Elli yılı aşkın süredir kuşaklar arası köprü kuran ve nesilleri buluşturan serüven… 

Kaliteyi ve çeşitliği temel alan yenilikçi üretim anlayışımızla iç giyim sektöründe ilkleri gerçekleştirerek, her daim kendimizi yenileyerek ve moda yaratarak 7’den 70’e herkesi kucaklıyoruz… Bugün üçüncü kuşağın yönetiminde, modern teknoloji ile donatılmış fabrikamızda uluslararası standartlarda üretim yapmaya ve tutkumuzu nesilden nesile aktarmaya devam ediyoruz.

İç giyim, ev giyim, spor giyim ve özel koleksiyonlarımızdan oluşan 3 bine yakın geniş ürün gamımızla üretim ve perakende alanında yurt içi ve yurt dışında sektörün liderleri arasındayız. Türkiye çapında etkili ve doğru bir pazarlama organizasyonu ile 81 ilde 3 bin noktada ürün satışı gerçekleştirerek, ülkemizde iç giyim sektörünün yüzde 35’ini yöneten marka konumundayız. İhracat yatırımlarımızla Orta Doğu, Afrika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 40’a yakın ülkede Yeni İnci markasıyla ürün satışı gerçekleşiyor ve dünya pazarlarında ünlü markalar ile rekabet ediyoruz. Üretim gücümüzün yanı sıra kaliteli ve sağlıklı üretim politikamızla kullanıcılarımızın güvenini kazanarak, her daim onlarla olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Kullanıcılarımızın vücudunda kalite & sağlık bütünlüğü yaratmak ve bu ayrıcalığı cazip fiyatlarla geniş kitlelere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türk markasının gücünü global arenada başarıyla temsil eden bir marka olarak, her zaman ‘en iyiyi, en yeniyi ve en kaliteliyi üretme’ prensibimizle yolumuza devam ediyoruz.

Foto Galeri

Firma Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız...

Video Galeri

DAMAT | Fall Winter 22/23 Campaign.

Tween Dünyasını META EVRENE taşıyor

Damat Tween Sonbahar/Kış 2021-22